top of page
1e655f5a-31ca-11e8-8bd6-525400d183e6_hd_zdjecie-58-x2400-8bd04c10286a88373c22ec4699192526.

Modelowanie sylwetki

Presoterapia i podczerwień

Drenaż limfatyczny to najbardziej efektywna metoda walki z cellulitem, ponieważ wykonywany masaż pneumatyczny działa bezpośrednio na układ krwionośny i limfatyczny. Odpowiedni ucisk struktur limfatycznych i naczyniowych aktywuje cały układ limfatyczny, powodując dotlenienie i odżywienie organizmu oraz eliminację toksyn, które doprowadzają do powstania cellulitu. Poszczególne komory kombinezonu próżniowego są wypełniane za pomocą pompy próżniowej, aby w ten sposób oddziaływać na konkretne partie ciała pacjenta, poprawiając samopoczucie oraz nadając uczucie lekkości.

Metoda polegająca na nagrzaniu ciała pacjenta przy użyciu promieni podczerwonych. Głębokie ciepło sprawia, że rozszerzają się naczynia włosowate, żyły i tętniczki, a poziom przepływu krwi zostaje zwiększony tak, jak w trakcie ćwiczeń fizycznych. Dodatkowo ciepło sprawia, że ciało pacjenta wytwarza pot, który jest pożądany, gdyż energia, jaką ciało potrzebuje na wyprodukowanie potu bezpośrednio przekłada się na utratę masy ciała. Terapia redukuje również cellulit, działa oczyszczająco i poprawia wygląd skóry. Zabieg szczególnie polecany w leczeniu kontuzji, bólów mięśniowych, zaburzeń krążenia i chorób stawów.

Elektrostymulacja

Metoda, która skutecznie odchudza i ujędrnia poszczególne partie ciała. Już po kilku zabiegach można zaobserwować efekty: jędrniejsze pośladki i brzuch, zmniejszony obwód w pasie, biodrach i udach, podniesiony biust. Zabieg spala tkankę tłuszczową, redukuje napięcia mięśniowe i eliminuje nerwobóle. Elektrostymulacja polega na przepuszczeniu prądu o małym napięciu przez mięsień, który wywołuje rytmiczne kurczenie się mięśni, dając efekt jak przy godzinach spędzonych na siłowni. Dzięki zabiegowi można utracić nawet do kilkunastu centymetrów. Dodatkowo poprawie ulega metabolizm komórkowy oraz krążenie krwi i limfy, a skóra wygląda na młodszą.

bottom of page